Športové potreby - Bojové umenia - Sebaobrana - Joga

Tovar pre bojové umenia a rôzne športy

Ako milovníci športu a bojových umení vám v našej predajni ponúkame i oblečenie, potreby, pomôcky a doplnky vhodné pre cvičencov a trénerov bojových umení akými sú najmä karate, MMA, kick box, aikido, kobudo, ju-jitsu, box či judo.

Do sortimentu patria napríklad kimoná, opasky, chrániče, suspenzory, závažia, expandre, prilby na box, bandáže, expandre ale i box vrecia a rukavice, hrušky, makiwary, odrážače, bokeny, tanto, rebriny, švihadlá a pod.

Športovcom ponúkame i športovú a doplnkovú výživu - megamass, aminokyseliny, iontové nápoje, proteíny, minerály a vitamíny.

Stačí navštíviť našu predajňu a vybrať si. Ochotne vám poradíme a pomôžeme. Informovať sa môžete i prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky 037/652 55 92.

Cenník tovaru pre bojové umenia a športy Cennik tovaru pre bojove umenia, PDF subor

Otváracia doba predajne Otvaracia doba predajne, PDF subor

Kresba kick-box

Kick box - tréningy

Chceli by ste spraviť niečo pre svoje zdravie, zvýšiť pohyb a naučiť sa techniku sebaobrany? Vhodným športom môže byť pre vás kick box.
Okrem už spomenutých "výhod" môžete pomocou pravidelných tréningov zlepšiť telesnú kondíciu, nadobudnúť vyššie sebavedomie a v neposlednom rade sa budete cítiť lepšie ako po fyzickej, tak po psychickej stránke.

Tréningy kickbox K1:
Gymnázium Golianova ulica Nitra-Klokočina pondelok, streda, štrvrtok v čase 18.00-19.30 hod, hlavný tréner Marko Dzibela tel: 0911880844

So sebou je potrebné priniesť najlepšie bavlnené tepláky, tenisky so svetlou podrážkou a dostatočne mäkké a predovšetkým vyplnenú a lekárom potvrdenú PRIHLÁŠKU KickBox prihlaska, PDF subor.

Joga - cvičenia

Chceli by ste aktívne cvičiť, ale dynamický šport ako kick box nie je pre vás ten pravý? Vyskúšajte Hathajogu. Ide o naťahovanie, krútenie a spevňovanie svalov, šliach a kĺbov.
Do jednotlivých fáz cvičení je zaradená relaxácia, počas ktorej si osvojíte ako správne dýchať, uvoľniť napätie a pod.
Pravidelne organizujeme i rôzne sústredenia, na ktoré môžete pozvať i svojich rodinných príslušníkov.