Pobyty

Zumba

Zumba v Radave pri Podhájskej, 2012

Spolocne foto Masaze Tanec

Strecing Strecing

 

Intenzívny jogový pobyt Jún 2013

Intenzívny jogový pobyt pri termálnom kúpalisku Podhájska

Program: Hathajoga, úvod do pránájámy, meditácie všímavosti a vhľadu, relaxácie, masáže, bezpečné a efektívne posilňovanie brušných svalov. Spestrenie: sebaobrana laika na ulici.

 

Termín: 30.5. ? 2.6.2013 (štvrtok ? nedeľa).

Miesto: privát Relax, Radava č.312, okr. Nové Zámky

Učitelia: na hathajogu: Dáša Petrová z Bratislavy, Ján Mitúch z Nitry, Janka Matejová z Levíc, na pránájámu a meditácie: Vaňková Jindra z Bratislavy.

Počet lôžok: 17. Stravovanie: individuálne, k dispozícii je kuchyňa a reštaurácie. Cena: 40 ?/celý pobyt. Záloha: 10 ?.

Uzávierka prihlášok: 20 dní pred začiatkom pobytu. V prihláške uveďte: meno a priezvisko, adresu, dátum narodenia, mail, telefón. Po uzávierke prihlášok dostanete informácie a výzvu na zaplatenie zálohy.

Prihlášku pošlite poštou na adresu: Mitúch Ján, Petzvalova 26, 94911 Nitra, alebo emailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Telefón: 0905-525591. Každá osoba musí dodať prihlášku. Odporúčam spraviť si kópiu prihlášky.

Organizátor účastníkov nepoisťuje, každý sa zúčastňuje na vlastné riziko.


Na stretnutie sa teší Ján Mitúch.

JOGA, ORIENTÁLNE TANCE A KONDIČNÉ POSILŇOVANIE PRI MORI V CHORVÁTSKU

Milí priatelia,


Miesto pobytu: krásny polostrov Kačiak pri Crikvenici v Chorvátsku. Termín: 16.8.- 25.8.2014. Viac informácií nájdete v prílohe.

v lete 2014 pre Vás pripravujeme jogový pobyt, doplnený i o iné pobytové aktivity. Okrem jogových techník, strečingu, relaxácie, nácviku masáží, to bude i bezpečné a efektívne posilňovanie brušných svalov a kondičné posilňovanie celého tela. Počas orientálnych tancov na oboch pobytoch bude kondičné posilňovanie napr. pre mužov v inom priestore. Cvičenia povedú skúsení učitelia.

Čítať ďalej: JOGA, ORIENTÁLNE TANCE A KONDIČNÉ POSILŇOVANIE PRI MORI V CHORVÁTSKU

Jogový pobyt a kondičné posilňovanie pri termálnom kúpalisku Podhájska

Hathajoga, kondičné posilňovanie celého tela, včítane bezpečného a efektívneho posilňovania brušných a chrbtových svalov.

Viac info v letáku Joga, PDF subor

Joga a Zumba v Chorvátsku

Milí priatelia,

V lete 2013 pre vás pripravujeme dva pobyty s cvičeniami jogy, doplnené príjemnou zumbou. Okrem jogových cvičení, strečingu a relaxácie to bude bezpečné a efektívne posilňovanie brušných svalov, nácvik masáží ap. Cvičiť sa bude ráno a podvečer. Cvičenia povedú skúsení učitelia jogy a profesionálna cvičiteľka zumby. Priestor budete mať aj na individuálny program. Všetko bude na báze dobrovoľnosti, ale s rešpektovaním spoločného programu. Pobytov sa môžu zúčastniť i rodiny s deťmi.

 

Termín: 29. 6. - 8. 7. 2013, miesto pobytu: KAČJAK - CRIKVENICA, DRAMALJ (už zrealizované, fotky z pobytu v stredisku KAČJAK)

Termín: 16. 8. - 25. 8. 2013, miesto pobytu: GIRANDELA, RABAC - ISTRIA

Ďalšie informácie k "LETNÉ POBYTY JOGA A ZUMBA V CHORVÁTSKU"LETNÉ POBYTY JOGA A MORE V CHORVÁTSKU, PDF subor

Podkategórie